Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Szkolenia


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Program PMP® Experience 7 STEPS

W oparciu o wieloletnie doświadczenia konsultantów i trenerów WHITECOM Project Experience został przygotowany autorski program przygotowania Kierowników projektów do zdobycia certyfikacji PMP®.

W ramach programu będziecie Państwo mieli okazję zweryfikować spełnienie wymagań certyfikacyjnych, poznać bliżej organizację PMI®, certyfikację PMP®, najlepsze praktyki przygotowania się do egzaminu, oraz wziąć udział w szkoleniu i uzyskać wsparcie w pytaniach do PMBOK® Guide.

Program PMP® Experience 7 STEPS został podzielony na 7 kroków mających na celu efektywnie przygotować uczestników do uzyskania certyfikacji:

 

Osobom posiadającym już certyfikat przypominamy również o konieczności recertyfikacji. W celu utrzymania certyfikatów należy w przeciągu podanego okresu uzbierać odpowiednią ilość punktów PDU.

W naszej ofercie posiadamy specjalne Pakiety, które pomogą Państwu w utrzymaniu certyfikatu i uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów PDU.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce RECERTYFIKACJA


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo is registered mark of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg