Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Informacje o firmie


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta.

Firma WHITECOM Sp. z o. o. korzysta z Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju 2.0.

Więcej informacji

 

Misja / Wizja

WHITECOM Project Experience to firma szkoleniowo-konsultingowa specjalizująca się w realizacji dostosowanych do potrzeb  Klienta zintegrowanych usług w zakresie zarządzania projektami i portfelem projektów (PMI®).

Misją naszej firmy jest pomoc Klientom w usprawnieniu i rozwoju ich organizacji poprzez zarządzanie projektami i procesami oraz wdrożenia rozwiązań informatycznych.  Pragniemy by organizacje wykorzystujące podejście projektowe i procesowe oraz rozwiązania IT zwiększyły swoją efektywność dzięki współpracy z WHITECOM Project Experience.

Przykładowe szkolenia i usługi obejmują:

  • Program Optymalizacji Portfela Projektów i PMO
  • Program Rozwoju i Utrzymania Kierowników Projektów
  • Program Rozwoju Organizacji w Zakresie Zarządzania Projektami
  • Program Raportowania i Monitoring Projektów
  • Zarządzanie Cyklem Życia Projektu
  • Iteracyjne Zarządzanie Projektem
  • Program Zarządzania Zasobami w Organizacji
  • EPM 2010 Start
  • EPM 2010 Migration

Pełny proces współpracy z Klientem w obszarze zarządzania projektami i portfelem projektów obejmuje usługi  audytu (m. in. CMMI®, OPM3®), szkolenia (m.in. CAPM®/PMP®), wdrożenia metodyk (PMI®) i struktur odpowiedzialnych za zarządzanie projektami (m.in. PMO i Komitety Zarządzania Portfelem Projektów), wdrożenia technologii informatycznych (EPM) oraz coaching i mentoring pozwalający utrwalić zastosowane rozwiązania.

WHITECOM Project Experience dostosowuje ofertę do potrzeb Klientów z różnych sektorów i o różnej wielkości organizacji. Współpracujemy z takimi firmami jak ING Bank Śląski S.A.,
Raiffeisen-Leasing Polska S.A., LexisNexis Sp. z o.o., TP S.A., Pfizer Polska Sp. z o.o.

Szukasz szkoleń dostosowanych do potrzeb Organizacji oraz całościowego spojrzenia na usprawnienie i rozwój zarządzania projektami w Twojej Firmie? Zapraszamy!


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo is registered mark of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg