Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Technologia


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Hadrone PPM

Hadrone PPM to oprogramowanie do zarządzania portfelem projektów oraz projektami w organizacji. Umożliwia zaplanowanie, priorytetyzację i wybór najlepszych projektów, a w późniejszym etapie pomaga w  skutecznej realizacji oraz bieżącym monitorowaniu. Oprogramowanie Hadrone PPM zawiera niezbędne funkcjonalności do zarządzania projektami i portfelem projektów oraz charakteryzuje się łatwością użytkowania. Do tej pory na Hadrone PPM zdecydowały się takie organizacje jak mBank, Medicover, Polskie Linie Lotnicze Lot, BGŻ BNP Paribas, Warta, Enea czy Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Hadrone PPM dzięki swojej użyteczności umożliwia szybkie wdrożenie i osiągnięcie korzyści z automatyzacji środowiska projektowego. Hadrone PPM przeznaczony jest zarówno dla Kierowników Projektów (do pracy  z zespołem projektowym) jak i PMO oraz Zarządu Firmy.

 

Główne korzyści wynikające z wdrożenia Hadrone PPM

  • Większa rentowność inwestycji
  • Efektywne wykorzystanie zasobów i kompetencji na realizację inwestycji
  • Ograniczenie ryzyka związanego z przekroczeniem terminów
  • Skuteczna kontrola nad wyborem i realizacją inwestycji oraz dostarczaniem korzyści
  • Precyzyjne planowanie i monitorowanie budżetu i kompetencji wykorzystywanych do realizacji inwestycji

 

Hadrone PPM jako gotowe narzędzie umożliwia szybką konfigurację najpotrzebniejszych funkcjonalności w oparciu o aktualne potrzeby organizacji. Do rozpoczęcia użytkowania Hadrone PPM  wystarczająca jest jednodniowa sesja szkoleniowa, po której kadra kierownicza może w pełni rozpocząć pracę nad swoimi projektami.

 

 

Dowiedz się więcej – skontaktuj się z nami!

Zobacz nasze referencje

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg