Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Doradztwo


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Wdrożenia metodyki zarządzania projektami

Usprawnienie realizacji projektów przez organizację najczęściej wiąże się z wdrożeniem metodyki zarządzania projektami. Z naszego doświadczenia wynika, że jest to projekt niełatwy, wymagający jasno określonego celu wdrożenia oraz korzyści, które to wdrożenie ma przynieść. Wiele organizacji z oczywistego braku doświadczenia nie radzi sobie z tym w pełni, przez co powstaje kultura projektowa mniej lub bardziej odbiegająca od oryginalnych założeń, którą później bardzo trudno jest zreformować. Dlatego też, opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu, oferujemy organizacjom pomoc we wdrożeniu metodyki zarządzania projektami.

Usługa polega na wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian w organizacji, aby osiągnęła ona wybrany poziom doskonałości projektowej. Przebieg wdrożenia ustalamy dla każdej organizacji oddzielnie, ze względu na różniące je czynniki, takie jak:

  • wielkość organizacji
  • zasięg wdrożenia
  • kształt struktury organizacyjnej
  • typ projektów realizowanych przez organizację
  • poziom początkowy wiedzy i umiejętności kluczowych dla wdrożenia pracowników
  • kultura organizacji
  • wsparcie systemów IT
  • pożądany  poziom dojrzałości  w zarządzaniu projektami do osiągnięcia przez organizację 

Wdrożenie ma zawsze charakter działania interdyscyplinarnego. Wykorzystywana jest w nim wiedza z zakresu zarządzania strategicznego, zarządzania projektami oraz psychologii zmiany w organizacji.

Dowiedz się więcej – skontaktuj się z nami!

Zobacz nasze referencje


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo is registered mark of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg