Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Stopka


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Aktualności

Kalendarz szkoleń na 2018!!!

2017-11-09

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi terminami szkoleń na rok 2018. Pełna lista szkoleń wraz z opisami dostępna jest w terminarzu szkoleń.


Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń  PMP® Prep - Pakiety


Ponadto przypominamy, że od 26 marca 2018 roku egzaminy PMP® i PMI-ACP® ulegną zmianie w celu dostosowania do nowych edycji standardów PMBOK® Guide oraz Agile Practice Guide. Warto wykorzystać najbliższy czas na przystąpienie do certyfikacji PMP® i PMI-ACP® wg aktualnie obowiązującej formuły.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt 

tel. +48 781 006 800
szkolenia@whitecom.com.pl

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg