Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Stopka


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Aktualności

PMI Talent Triangle Workshop

2019-07-15

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu PMI Talent Triangle Workshop, które odbędzie się w Warszawie w dniu 12.09.2019. Jednym z prelegentów będzie Maciej Bodych, Prezes WHITECOM. Poprowadzi warsztat nt. Strategicznego planowania projektów.

PMI TTW to całodzienne praktyczne warsztaty (3 godz./1 warsztat) w trzech nurtach Trójkąta Talentów PMI:

  • Przywództwo (Leadership)
  • Strategia i zarządzanie biznesem (Strategic and Business Management)
  • Zarządzanie Projektem (Technical Project Management)

skierowane do członków PMI, Kierowników Projektów, członków zespołów projektowych, pracowników PMO oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem praktycznych umiejętności w zarządzaniu projektami według najlepszych praktyk PMI.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz warunków uczestnictwa znajduje się na stronie https://talent-triangle.pmi.org.pl/ oraz FB.

 

Zapraszamy!

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg