Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Stopka


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Aktualności

WHITECOM Project Experience patronem merytorycznym PMDays 2019

2019-04-11

Z przyjemnością możemy zakomunikować, że WHITECOM ponownie został patronem merytorycznym wydarzenia Project Management Days 2019


Project Management Days 2019 to 14. edycja ogólnopolskiej Konferencji o tematyce zarządzania projektami organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami SGH, która odbywa się w dniach 10-12 kwietnia 2019. Celem konferencji jest propagowanie wśród studentów wiedzy z zakresu Zarządzania Projektami oraz inicjowanie networkingu wśród uczestników i partnerów konferencji.

Jednym z prelegentów będzie Paweł Dąbrowski, który przeprowadzi warsztat pt. PLANOWANIE ROZWOJU OSOBISTEGO I CERTYFIKACJI ZAWODOWEJ W DZIEDZINIE ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI.

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg