Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Stopka


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Aktualności

PMO Award - rejestracja otwarta!!!

2019-01-04

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do udziału w konkursie PMO AWARD 2018

 

 

Konkurs ma na celu odkrywanie i promowanie Biur Projektów, które skutecznie wspierają zarządzanie projektami i wprowadzają dobre praktyki wewnątrz struktur organizacji.

Szczegółowe informacje o konkursie, regulamin oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na oficjalnej stronie PMO AWARD. Zapraszamy również do śledzenia Facebooka Konferencji Portfolio Experience, podczas której nastąpi ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród.

Wypełnione wnioski prosimy przesłać na adres pmoawards@whitecom.com.pl najpóźniej do dnia 01.03.2019 r. do godziny 12:00.

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg