Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Stopka


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Aktualności

Informacja dotycząca danych osobowych

2018-05-25

Drogi Kliencie! 

Już dzisiaj (25 maja 2018 r.) wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE.L.119.1) - „RODO”.

W związku z tym informujemy, że przetwarzamy Państwa dane osobowe i zachęcamy do zapoznania się z poniższą klauzulą informacyjną, w której wskazujemy, w jaki sposób Państwa dane osobowe są przetwarzane.

KLAUZULA INFORMACYJNA

 1. Administratorem danych osobowych jest WHITECOM Sp. z o.o., adres: ul. Chełmońskiego 5g 05-091 Ząbki, tel. +48 781 006 800, e-mail: kontakt@whitecom.com.pl
 2. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu współpracy przy sprzedaży szkoleń i usług dostarczanych przez WHITECOM Sp. z o.o. Mogą one być przekazane firmom akredytującym i certyfikującym, przedsiębiorcom pośredniczącym w zamawianiu usług kurierskich, Poczcie Polskiej, firmom kurierskim, a także firmom, które współuczestniczą w wykonaniu umowy oraz wspierają promocję ofert, a także współpracują w ramach kampanii marketingowych.
 3. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest zgoda, którą otrzymaliśmy podczas rejestracji na szkolenia, od Państwa pracodawcy, który zgłosił Pani/Pana uczestnictwo w szkoleniu, poprzez wypełnienie formularza zapytania ofertowego, będąc w bezpośrednim kontakcie, a także podczas wydarzeń organizowanych lub sponsorowanych przez WHITECOM Sp. z o.o.
 4. Państwa dane będą przetwarzane przez czas obowiązywania umowy a także po jej zakończeniu – przez czas, w jakim możliwe jest dochodzenie roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, maksymalnie 10 lat od dnia zakończenia wykonywania umowy.
 5. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Państwu prawo do:
  1. dostępu do danych,
  2. poprawiania danych,
  3. ograniczenia przetwarzania danych,
  4. usunięcia danych.
 6. Przysługuje również prawo do skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 7. W przypadku pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez WHITECOM Sp. z o.o.  zapraszamy do kontaktu pod adresem: kontakt@whitecom.com.pl

 

Pozdrawiamy,

Zespół WHITECOM Project Experience

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg