Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Stopka


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Aktualności

Seminarium PMI PC Poznań

2018-05-23

Przypominamy, że w dniu jutrzejszym (24.05.2018) o godz. 18:00 odbędzie się seminarium organzowane przez PMI PC Poznań, podczas ktorego wystąpi Paweł Dąbrowski - nasz kierownik projektu, analityk biznesowy, facylitator, trener i konsultant biznesowy. Tematem spotkania będzie

„Identyfikacja i analiza interesariuszy w projekcie na przykładzie projektów inwestycyjnych i organizacyjnych”

Prowadzący przedstawi m.in. rekomendowane podejście do obszaru zarządzania zaangażowaniem interesariuszy w projekcie, ilustrując je konkretnymi przykładami identyfikacji, analizy i planowania strategii zarządzania zaangażowaniem interesariuszy na przykładzie polskich projektów.

Życzymy ciekawego wykładu

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg