Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Stopka


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Aktualności

WHITECOM Project Experience po raz kolejny został srebrnym sponsorem Project Management Kids Camp

2015-06-29

Pragniemy zakomunikować, iż nasza firma po raz kolejny została srebrnym sponsorem jak i partnerem merytorycznym Project Management Kids Camp. Jest to letni, charytatywny obóz przeznaczony dla dzieci w wieku 10-13 z domów dziecka oraz dla dzieci pochodzących z rodzin o niskim statusie materialnym.

Patronem przedsięwzięcia jest stowarzyszenie Project Management Institute (PMI), Oddział Warszawa, dzięki któremu dzieci będą miały okazję poznać ideę zarządzania projektami zgodną ze standardami PMI, przedstawioną w sposób przystępny i dostosowany do ich wieku. Czas spędzony w gronie rówieśników pozwoli nie tylko odpocząć, ale przede wszystkim będzie doskonałą okazją do nauki i rozwoju przez zabawę. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło „GRA – Be S.M.A.R.T. żyj z pasją”, której celem będzie nauczenie dzieci jak w połączeniu z technikami zarządzania projektami mogą aktywnie tworzyć rzeczywistość wokół siebie, a nie tylko być jej odbiorcami. Ponadto każdego dnia dzieci będą uczestniczyć w różnych warsztatach, m.in. plastycznych, rzemiosła artystycznego, tanecznych, fotograficznych i filmowych, a także w zajęciach z języka angielskiego.

WHITECOM Project Experience
Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg