Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Stopka


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Aktualności

Zmiany w egzaminie PMI-ACP®

2015-06-03

W ostatnim czasie w ramach badań przeprowadzonych przez PMI® wśród praktyków agile z całego świata powstał zaktualizowany opis użytkownika metod agile. Badanie Role Definition Study (RDS) zrealizowano we współpracy z ponad 1000 osób z 60 krajów zajmujących się agile. Ankieta przeprowadzona wśród posiadaczy certyfikatów PMI-ACP® oraz innych praktyków agile wskazała konieczność aktualizacji domen, zadań, umiejętności, oraz narzędzi i technik wymaganych na egzaminie. Zdecydowano więc na wprowadzenie wielu zmian, z których prawdopodobnie największą jest dodanie nowej domeny:

Domena 1 (nowa) – Pryncypia i sposób myślenia Agile

Pełen dokument opisujący zawartość egzaminu w podziale na domeny, działania, narzędzia i techniki można znaleźć tu: http://www.pmi.org/~/media/PDF/Certifications/agile-certification-exam-outline.ashx

Ze względu na możliwe dalsze zmiany, wprowadzono okres pilotażowy (15 lipca – 16 sierpnia), podczas którego PMI® gwarantuje 20% rabat od ceny egzaminu. Ze względu na potrzebę dalszej weryfikacji wyników osób zdających, w okresie 15 lipca – 14 października wyniki egzaminu dostarczane będą z opóźnieniem, nawet do 22 października. Od 15 października wynik egzaminu powinien pojawić się na ekranie od razu po jego zakończeniu.

                                                                                                                      Adrian Świerczyński

WHITECOM Project Experience
Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg