Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Doradztwo


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Zarządzanie portfelem projektów

Im większa staje się organizacja, tym trudniejsze staje się uzyskanie całościowego obraz stanu realizowanych w niej projektów. Brak klarownego obrazu w dużym stopniu uniemożliwia kadrze kierowniczej zwalczanie pojawiających się zagrożeń i ryzyka. Choć większość przedsiębiorstw na bieżąco monitoruje terminowość realizacji kolejnych dostaw, to zdecydowanie mniejsza ich liczba jest w stanie określić precyzyjne w dowolnym momencie wykonanie budżetu któregokolwiek ze swoich projektów, nie mówiąc już o bardziej wyrafinowanych formach kontrolingu projektowego.

Rozwiązaniem takiego problemu może być wdrożenie procesu zarządzania portfelem projektów w taki sposób, by możliwe stało się mierzenie i raportowanie kluczowych wskaźników procesowych w czasie niemal rzeczywistym. Funkcjonalność konstruowania portfela projektów pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów przy realizacji możliwie największej ilości zadań w jak najkrótszym czasie. Zarządzanie portfelem projektów tyczy się zarówno projektów wewnętrznych, jak i zewnętrznych, ale umożliwia także łączenie projektów w grupy o wspólnych cechach, zwane portfelami.

WHITECOM Project Experience pomoże Państwu odpowiedzieć na pytania:

  • Czy realizowane są najwłaściwsze projekty?
  • Czy organizacja inwestuje w odpowiednie obszary?
  • Czy organizacja dysponuje odpowiednimi zasobami do realizacji zaplanowanych przedsięwzięć?

Dowiedz się więcej – skontaktuj się z nami!

Zobacz nasze referencje


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo is registered mark of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg