Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Szkolenia


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Szkolenia - Wprowadzenie

Oferta szkoleń z obszaru zarządzania projektami i portfelem projektów została przygotowana na bazie wieloletnich doświadczeń trenerów i praktyków w zakresie zarządzania projektami i portfelem projektów. Szkolenia są prowadzone w formie wykładu, ćwiczeń oraz warsztatów i dodatkowo zawierają również wiele innowacyjnych metod nauczania (m.in. symulacje i gry).  Dzięki licznym przykładom i podsumowaniom uczestnicy szkoleń będą mogli efektywnie wdrożyć zdobytą wiedzę do codziennej pracy oraz efektywnie przygotować się do certyfikacji PMI®.

Kluczowe elementy oferowanych szkoleń:

  • Prowadzenie szkoleń przez praktyków na co dzień pracujących w małych, średnich i dużych polskich organizacjach
  • Adaptowalność zakresu szkoleń do wymagań i potrzeb danej organizacji lub grupy uczestników
  • Możliwość stworzenia nowych indywidualnych szkoleń z obszaru zarządzania projektami
    i portfelem projektów (w tym PMO)
  • Ponad 6 lat doświadczeń w prowadzeniu szkoleń
  • Oferta pełnego przygotowania Kierowników Projektów do certyfikacji (PMP®, CAPM®) uwzględniająca indywidualne warsztaty, coaching i mentoring oraz cotygodniowe wsparcie w procesie nauki
  • Indywidualne ścieżki szkoleniowe oraz programy rozwoju kompetencji Kierowników projektów i specjalistów ds. zarządzania projektami i portfelem projektów

PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo is registered mark of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg