Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Stopka


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Aktualności

Szkolenie PMP® Prep - Kraków

2017-09-04

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu przygotowującym do certyfikacji PMP®,  które zostało w całości przygotowane i dostosowane do wymogów egzaminacyjnych stawianych przez PMI® oraz światowych standardów zarządzania projektem.


Szkolenie jest organizowane jako obowiązkowy 3-dniowy cykl zajęć dydaktycznych + 2 dni warsztatów przygotowujących pod względem technicznym do certyfikacji (Exam Prep®).

Zajęcia dydaktyczne prowadzone w języku polskim mają na celu pokryć merytoryczny obszar zagadnień zarządzania projektem. Część Exam Prep®, prowadzona jest na materiałach w języku angielskim, służy do przygotowania technicznego do egzaminu organizowanego przez PMI® i jest obligatoryjna dla wszystkich uczestników, którzy chcą uzyskać zaświadczenie wymagane przez PMI®.


Tylko udział w 5 dniach szkolenia (35 PDUs) uprawnia do otrzymania specjalnego potwierdzenia wymaganego przy rejestracji na egzamin PMI®.

Opłata za szkolenie z zakresu PMP® wynosi:

  • Moduł I – 2 850 PLN + VAT
  • Moduł II – 1 950 PLN + VAT
  • Pełne szkolenie – 4 650 PLN + VAT

10% rabatu za zgłoszenia do 26 września

**W celu zapisania się na szkolenie prosimy o kontakt mailowy szkolenia@whitecom.com.pl lub telefoniczny + 48 781 006 800

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg