Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz się w:

Technologia


Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Technologia - Wprowadzenie

Po wdrożeniu i ustabilizowaniu procesów zarządzania projektami, programami lub portfelem projektów proponujemy Państwu ich automatyzację w rozwiązaniach informatycznych. W ramach oferty proponujemy trzy rozwiązania:

  • EPM Start 2010 – wdrożenie systemu do zarządzania projektami i portfelem projektów
    dla Klientów nie posiadających jeszcze wsparcia narzędziowego swoich procesów lub zainteresowanych zamianą aktualnie istniejącego systemu klasy PPM.
  • EPM Migration 2010 – migrację z systemu EPM 2007 do wersji 2010 lub migrację z istniejącego systemu Klienta do EPM2010
  • EPM Maintenance – pakiet obsługi technicznej wdrożonego systemu u Klienta.

Istnieje również możliwość świadczenia usług doradczych z monitorowania dostawcy wdrażającego systemu IT lub prowadzenie po stronie Klienta wdrożenia środowiska do zarządzania projektami i portfelem projektów.

Dowiedz się więcej – skontaktuj się z nami!

Zobacz nasze referencje

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg