Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz sie na:
  • Strona glówna

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Strona główna

| 2017-04-27
Podziękowania dla WHITECOM od PMI PC Gdańsk

Z radością dzielimy się z Państwem podziękowaniami, które otrzymała firma WHITECOM oraz Prezes firmy Maciej Bodych za czynny udział w Konferencji NTPM 2017, która odbyła się w dniach 24-25 kwietnia w Gdańsku.

Firma WHITECOM Project Experience była Partnerem tego wydarzenia, natomiast Maciej Bodych wystąpił w roli Speakera z tematem "Project Manager Mindset”, a także był członkiem Rady Programowej.    

Zobacz |>

| 2017-04-19
Project Management Days 2017

Po raz kolejny nasza firma ma zaszczyt poprowadzić warsztat dla uczestników konferencji PMDAYS organizowanej przez warszawską uczelnię SGH. Uczestnicy wcielają się w rolę kierownika projektu i grają w grę Realizacja projektu :). Warsztaty dla uczestników prowadzili nasi trenerzy oraz konsultanci Paulina Denis i Grzegorz Laskowski.

        

Zobacz |>

| 2017-04-05
Zwycięzcy konkursu PMO AWARD 2016


Serdecznie gratulujemy laureatom tegorocznej edycji konkursu PMO Award, którzy zwyciężyli w następujących kategoriach:

Zobacz |>

| 2017-03-31
WHITECOM Partnerem NTPM 2017

W imieniu organizatorów oraz własnym serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji New Trends in Project Management, która odbędzie się w Gdańsku w dniach 24-25 kwietnia 2017 r.

WHITECOM Project Experience jest Partnerem tego wydarzenia, natomiast Maciej Bodych wystąpi w roli Speakera z tematem „Project Manager Mindset”. 

Zobacz |>

| 2017-03-30
PMO AWARD - transmisja na żywo!!!

Dla tych, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w Konferencji Portfolio Experience mamy dobrą wiadomość !!!

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z ceremonii wręczania nagród PMO AWARD, która będzie emitowana na fb Portfolio Experience.

Czas transmisji – 3 kwietnia 2017, 15:00-15:15

Bądźcie z nami!!!

Zobacz |>

Zobacz wszystkie aktualności

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo, PMI® Consultant Registry logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg