Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz sie na:
  • Strona glówna

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Strona główna

| 2017-01-19
Zarządzanie projektami i programami stanowione prawem!

14 grudnia 2016 r. Prezydent Barack Obama podpisał ustawę S.1550 Program Management Improvement and Accountability Act of 2015 (PMIAA), co oznacza, że od tej pory agencje wykonawcze federalnego rządu Stanów Zjednoczonych muszą zgodnie z prawem stosować standardy zarządzania projektami i programami. Bezsprzeczna wartość usystematyzowanego i ustandaryzowanego podejścia do zarządzania przedsięwzięciami w końcu została dostrzeżona i potwierdzona i to na najwyższym szczeblu! 

Zobacz |>

| 2017-01-11
Zostań PMP® !!!

Zachęcamy do zapoznania z naszą nową ofertą szkolenia PMP® Prep – przygotowanie do egzaminu PMP®.

PMP® Prep - Pakiety

Certyfikat Project Management Professional (PMP®) wydawany przez PMI jest najbardziej uznanym w świecie programem certyfikacyjnym z dziedziny zarządzania projektami, dlatego też na potrzeby naszych klientów wprowadziliśmy 3 autorskie programy/opcje przygotowujące do egzaminu PMP® - White, Blue i Orange.

Zobacz |>

| 2017-01-03
Noworoczny cel – zdobyć certyfikację!

Zakończenie jednego, a rozpoczęcie nowego roku to czas refleksji, w powietrzu wisi zmiana, a my – zaskakująco mamy ogromne pokłady motywacji i chęci do działania. Jednak kto z nas nie zna tego przykrego uczucia, kiedy na koniec roku uświadamiamy sobie, że minęło kolejnych 12 miesięcy, a znowu tylko część (o ile w ogóle) z naszych wspaniałych pomysłów, planów i idei została zrealizowana. 

Według badań przeprowadzonych na University of Scranton i opublikowanych w Journal of Clinical Psychology tylko 8% osób podejmujących postanowienia osiąga założone cele. Ten drastycznie niski procent sukcesu powinien nam dać do myślenia – szczególnie w kontekście naszego podejścia do ustalania, planowania, a potem realizacji i monitorowania naszych celów. 

Jednym z takich celów może być zdobycie dowolnej, wymarzonej certyfikacji PMI®! Nie zwlekaj, rok 2017 to doskonały czas aby podjąć to wyzwanie Smile. Co zrobić, aby nie skończyło się tak jak zwykle, czyli na wyznaczeniu celu głównego, za którym gdzieś w podświadomości kryje się wiele niewiadomych, a który jednocześnie jest umiejscowiony gdzieś w przyszłości, co zwykle uruchamia u nas syndrom studenta dając złudne poczucie posiadania czasu? 

Zobacz |>

| 2017-01-02
Koniec z „Brain Dump” przed egzaminami PMI®

Spisanie najważniejszych wzorów matematycznych czy 47 procesów w ciągu pierwszych 15 min od wejścia do sali egzaminacyjnej to już historia.

Zobacz |>

| 2017-01-02
PMO Award - rejestracja otwarta!!!

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do udziału w konkursie PMO Award. 

Konkurs ma na celu odkrywanie i promowanie Biur Projektów, które skutecznie wspierają zarządzanie projektami i wprowadzają dobre praktyki wewnątrz struktur organizacji.

Zobacz |>

Zobacz wszystkie aktualności

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo, PMI® Consultant Registry logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg