Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz sie na:
  • Strona glówna

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Strona główna

| 2017-06-21
Wakacje z WHITECOM Project Experience

Zbliżają się wakacje – czas zasłużonego urlopu, a w związku z tym życzymy Państwu udanego wypoczynku, dużo słońca, niezapomnianych wrażeń oraz ciekawych podróżySmile.

 

Ponadto zachęcamy do zapoznania się z nasza wakacyjną ofertą szkoleń oraz przypominamy, że już na początku września ruszamy z kolejną edycją Pakietu Orange, przygotowującego do certyfikacji PMP® Prep.  

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

tel. +48 781 006 800
szkolenia@whitecom.com.pl

Serdecznie zapraszamy 

Zobacz |>

| 2017-06-06
WHITECOM w 17. numerze Strefy PMI

Zachęcamy do lektury artykułu pt. Kilka słów o zarządzaniu zakresem, czyli jak oswoić bestię  - autorstwa Pawła Dąbrowskiego, Starszego Trenera i Konsultanta  ds. zarządzania projektami i portfelem projektów w firmie WHITECOM Project Experience

oraz

do obejrzenia fotorelacji z czwartej już edycji Konferencji Portfolio Experience, która odbyła się w dniach 3-4 kwietnia 2017
w Warszawie. 

Zobacz |>

| 2017-05-16
NOWE SZKOLENIA w WHITECOM Project Experience prowadzone przez Pawła Dąbrowskiego!!!

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi szkoleniami w naszej ofercie, w których można będzie uczestniczyć już w najbliższym czasie!!!

Zobacz |>

| 2017-05-12
Project Experience Seminar

Zapraszamy na seminarium, które odbędzie się 24 maja 2017 w Warszawie w godz. 8:45-11:30. 

Temat:  

Zarządzanie zmianami w projektach z perspektywy analityka biznesowego,
kierownika projektu i PMO

 

Project Experience Seminar to kwartalne spotkania mające na celu wymianę merytorycznych doświadczeń z funkcjonowania i rozwoju PMO oraz zarządzania portfelem projektów. 

Zobacz |>

| 2017-05-11
Kilka słów o zarządzaniu zakresem, czyli jak oswoić bestię

Zapraszamy do lektury artykułu pt. Kilka słów o zarządzaniu zakresem, czyli jak oswoić bestię  - autorstwa Pawła Dąbrowskiego, ktory od niedawna w firmie WHITECOM pełni funkcję Starszego Trenera i Konsultanta  ds. zarządzania projektami i portfelem projektów.

Zobacz |>

Zobacz wszystkie aktualności

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg