Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz sie na:
  • Strona glówna

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Strona główna

| 2017-11-27
WHITECOM na XII Międzynarodowym Kongresie PMI PC w Warszawie

Z przyjemnością informujemy, że Paweł Dąbrowski - nasz Starszy Trener i Konsultant ds. zarządzania projektami i portfelem projektów, prowadzi właśnie wykład na temat "Effective groups - 10 smart tips that will make them happen", podczas XII Międzynarodowego Kongresu PMI PC w Warszawie.

       

Zobacz |>

| 2017-11-09
Kalendarz szkoleń na 2018!!!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi terminami szkoleń na rok 2018. Pełna lista szkoleń wraz z opisami dostępna jest w terminarzu szkoleń.


Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą PMP® Prep - Pakiety


Ponadto przypominamy, że od 26 marca 2018 roku egzaminy PMP® i PMI-ACP® ulegną zmianie w celu dostosowania do nowych edycji standardów PMBOK® Guide oraz Agile Practice Guide. Warto wykorzystać najbliższy czas na przystąpienie do certyfikacji PMP® i PMI-ACP® wg aktualnie obowiązującej formuły.

Zobacz |>

| 2017-10-02
Portfolio Experience 2018

Mamy przyjemność poinformować, iż został wybrany termin Konferencji Portfolio Experience 2018. 

Najbliższa edycja odbędzie się w tym samym miejscu, co w zeszłym roku, w hotelu Radisson Blu Centrum w dniach 16 i 17 kwietnia 2018 roku.

 

Zapisz datę i bądź na bieżąco! Wkrótce więcej informacji!

Zobacz |>

| 2017-09-29
Ważne terminy w związku z wejściem szóstej edycji PMBOK® Guide

W 2018 roku egzaminy PMP®, CAPM® i PMI-ACP® ulegną zmianie w celu dostosowania do nowych edycji PMBOK® Guide oraz Agile Practice Guide.

Począwszy od 26 marca 2018 roku egzamin PMP® będzie opierał się na szóstym wydaniu PMBOK® Guide. 

Od dnia 26 marca 2018 zmianie ulegnie również egzamin PMI-ACP®, który będzie odzwierciedlał nowe wydanie Agile Practice Guide.

Zaktualizowane informacje dotyczące egzaminu CAPM® zostaną udostępnione wkrótce. 

Zobacz |>

| 2017-09-21
WHITECOM w 18. numerze Strefy PMI

Serdecznie zachęcamy do przeczytania artykułu pt. Przemyślenia pod wpływem... Telemanna. Jak stworzyć zespół, który osiągnie sukces? - autorstwa Pawła Dąbrowskiego, Starszego Trenera i Konsultanta  ds. zarządzania projektami i portfelem projektów w firmie WHITECOM Project Experience.Zobacz |>

Zobacz wszystkie aktualności

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg