Zadzwoń do nas (+48) 781 006 800 lub napisz: kontakt@whitecom.com.pl


Szukasz oferty dla siebie?
Kierownik projektu
rozwin
Szukasz szkolenia?
Kierownik projektu
rozwin

Najbliższe szkolenia

Obecnie znajdujesz sie na:
  • Strona glówna

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą koncentrującą się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Naszym priorytetem jest wybór jak najlepszych rozwiązań zapewniających podniesienie efektywności działania organizacji klienta, dlatego poświęcamy dużo czasu na zapoznania się ze specyfiką klienta i jego oczekiwaniami. Ważne jest dla nas nie tylko zadowolenie klienta, ale przede wszystkim zmiany, jakie przyniesie mu współpraca z nami.

Więcej informacji

 

Strona główna

| 2016-09-16
III Konferencja Zarządzania Projektami organizowana przez Śląski Oddział PMI już niebawem!!!

Serdecznie zapraszamy do udziału w największym wydarzeniu w dziedzinie zarządzania projektami na Górnym Śląsku, które odbędzie się w dniu 26.09.2016 w Katowicach.

Temat przewodni: Trendy w zarządzaniu projektami. Projekty w przemyśle, innowacje, nowe przedsięwzięcia.

Zobacz |>

| 2016-07-25
Project Management Kids Camp 2016

To już kolejna edycja obozu Kids Camp, którą wspieramy. W tym roku dzieci realizują projekt budowy robota! :) Nasza firma przeprowadziła dostosowane do potrzeb obozu szkolenie z zakresu podstaw zarządzania projektami. Swoją wiedzą z dziećmi podzieliła się Paulina Denis, nasz trener i konsultant do spraw rozwoju biur projektówych i metodyk zarządzania projektami. Podczas szkolenia dzieci nauczyły się, jak przygotować kartę projektu, zaplanować prace oraz stworzyć rejestr ryzyk. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy być częścią tak wspaniałej inicjatywy organizowanej przez warszawski oddział PMI Poland Chapter!!!

   

Zobacz |>

| 2016-06-22
Project Experience Seminar

Kolejna edycja Project Experience Seminar organizowanego przez naszą firmę dobiega końca...

W roli Prelegenta wystąpił Szymon Wiśniewski, który był odpowiedzialny za zarządzanie portfelem projektów i kluczowe projekty Wymiaru Sprawiedliwości w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Zobacz |>

| 2016-06-16
Przedłużony status R.E.P.

Z przyjemnością informujemy, że PMI kolejny raz obdarzył naszą firmę zaufaniem, pozytywnie rozpatrując naszą aplikację o przedłużenie statusu R.E.P.

Przypominamy, że PMI Registered Education Providers (R.E.P.) to organizacje, które zostały zaakceptowane przez PMI jako dostawcy szkoleń z zakresu zarządzania projektami i w związku z tym mogą przydzielać potrzebne do utrzymania certyfikacji punkty PDU. Firmy szkoleniowe ubiegające się o status R.E.P. muszą spełniać rygorystyczne wymagania wobec jakości i efektywności oferowanych usług, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że piąty rok z rzędu nasza działalność została doceniona przez najlepszych specjalistów.  

Zobacz |>

| 2016-06-14
PAM Summit 2016 - Open Space Conference

Trzecia edycja PAM Summit zbliża się wielkimi krokami!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji PAM Summit 2016, która odbędzie się 20 czerwca w Krakowie, w której również będzie uczestniczył WHITECOM. Poniżej przedstawiamy opis wydarzenia.

Zobacz |>

Zobacz wszystkie aktualności

WHITECOM Project Experience Złotym Sponsorem PMI PC


PMI®, PMP®, CAPM®, PMI-ACP®, PgMP®, PfMP®, PMI-RMP®, PMBOK® Guide are registered marks of the Project Management Institute, Inc.
PMI® Registered Education Provider logo, PMI® Consultant Registry logo and PMI® Poland Chapter logo are registered marks of the Project Management Institute, Inc.

© by WHITECOM Project Experience
Projekt i wykonanie: BProg